Magia i niepowtarzalność

Deski
Dębowe lite i warstwowe
Wykończone
Lakierem lub Olejo-woskiem
Profesjonalny montaż
Na terenie całego kraju z VAT 8%
Bezpłatna prezentacja podłogi
W twoim domu
Indywidualne
Dobieranie koloru
Również
Na ogrzewanie podłogowe
Zapytaj
O promocję

Podłogi dębowe - O nas

Ernest Stępień Firma Kraina Parkietu to wiodący na rynku polskim dystrybutor krajowych podłóg dębowych oraz bezpośredni importer drewna egzotycznego - głównie bambusowego.

Od ponad dziesięciu lat specjalizujemy się w sprzedaży, montażu i profesjonalnym wykończeniu parkietów dębowych. Dzięki własnej stolarni mamy możliwość produkcji schodów, drzwi, parapetów, blatów a nawet mebli na wymiar i pod projekt klienta.

Swoją pracę wykonujemy z ogromną pasją i pełnym zaangażowaniem, starając się sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Przy filiżance kawy, w domowej atmosferze swoim Klientom staramy się pomóc w doborze podłogi tak, by służyła im na lata.

Nasza firma nieustannie angażuje się w unowocześnianie i opracowywanie pięknych, trwałych wyrobów poprzez współpracę z wieloma producentami. Poświęciliśmy wiele czasu i środków, by stworzyć naszą niezwykłą kolekcję. Pozwoliło nam to umocnić swoją pozycję na rynku krajowym jak i zagranicznym. Staliśmy się marką rozpoznawaną i docenianą przez architektów i parkieciarzy. Zgodnie z ich opinią nasze produkty stanowią gwarancję solidnego wykonania i dają pewność osiągnięcia zamierzonych rezultatów w aranżowanych wnętrzach.

W swojej ofercie posiadamy parkiety dębowe niezwykle wytrzymałe, odporne na codzienne, intensywne użytkowanie, a przy tym piękne i pasujące do każdego wnętrza - podłogi dębowe, parkiety dębowe, deski dębowe.

Gorąco polecam,
Ernest Stępień
Właściciel


Parkiety dębowe, podłogi dębowe, deski dębowe
Szybki kontakt

Jeżeli zechcesz - zostaw nam swój numer telefonu, a zadzwonimy w dogodnej dla Ciebie porze!

Numer telefonu
E-mail
Preferowane godziny kontaktu