Magia i niepowtarzalność

Deski
Dębowe lite i warstwowe
Wykończone
Lakierem lub Olejo-woskiem
Profesjonalny montaż
Na terenie całego kraju z VAT 8%
Bezpłatna prezentacja podłogi
W twoim domu
Indywidualne
Dobieranie koloru
Również
Na ogrzewanie podłogowe
Zapytaj
O promocję

Kraina Parkietu - Dlaczego my

Dlaczego my

Jest kilka powodów, dla których warto powierzyć wykonanie podłogi właśnie nam.

 1. Profesjonalna Obsługa. Firma Kraina Parkietu od samego początku istnienia założyła sobie, że zadowolenie klienta jest sprawą najważniejszą. Dlatego też staramy się zaspokoić każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta.

  Naszym klientom pomagamy w doborze podłogi tak by służyła im na lata i pasowała do gustu i stylu klienta oraz sposobu i miejsca użytkowania.


  W celu ułatwienia wyboru podłogi na Państwa życzenie możemy przyjechać ze wzorami podłóg i rozłożyć je u Państwa na obiekcie.

  Po dokonaniu wyboru co do rodzaju i kolorystyki podłogi, wykonujemy u Państwa pomiary.
  Mierzymy wilgotność posadzki, wilgotność powietrza, stan i jakość wylewki betonowej oraz zliczamy metry, na których ma być kładziony parkiet. Jeżeli parametry wilgotnościowe są w normie, a sama wylewka nie wymaga dodatkowych prac, umawiamy się na termin realizacji usługi.

  Przyjeżdżamy i w sposób profesjonalny wykonujemy zlecenie.
 2. Wieloletnie doświadczenie – naszą kadrę stanowią parkieciarze z wieloletnim doświadczeniem, którzy w profesjonalny sposób, z laboratoryjną dokładnością wykonają wszystkie powierzone im zadania.

  Podłogę układamy na lata dlatego też warto powierzyć jej wykonanie profesjonalistom.
 3. Dostępność towarów - posiadamy własne magazyny, a wszystkie prezentowane przez nas parkiety staramy się zawsze mieć na stanie.
 4. Własna chemia - na naszą prośbę Polskie Zakłady Chemiczne opracowały dla nas chemię parkieciarską odporną na starzenie się i nadającą się na ogrzewanie podłogowe, które jest coraz częstszym rozwiązaniem stosowanym w domach.

  Efekt jest zadowalający, a my nie mamy żadnych reklamacji.
 5. Jesteśmy wszędzie - nasze usługi wykonujemy na terenie całej Polski i nie tylko. Możemy pochwalić się, że zaczynają doceniać nas precyzyjni Niemcy, wymagający Francuzi i gustowni Włosi. Nie mamy ograniczeń logistycznych, jedynie przy małych metrażach doliczymy koszty dojazdu.
 6. 100% zadowolonych klientów – dbamy oto, aby każda nasza realizacja była w 100% dopracowana, a nasi Klienci w 100% zadowoleni.


Parkiety dębowe, podłogi dębowe, deski dębowe
Szybki kontakt

Jeżeli zechcesz - zostaw nam swój numer telefonu, a zadzwonimy w dogodnej dla Ciebie porze!

Numer telefonu
E-mail
Preferowane godziny kontaktu